BRANŻE
ID:260184

Technik Utrzymania Ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N0000009uJBQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Gdynia, Tuchom, Żukowo, Chwaszczyno, Wejherowo

Data publikacji: 2021-10-11

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej,
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • przynajmniej podstawowej praktycznej znajomości automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki - jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało!,
  • nastawienia na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • gotowości do pracy w systemie od poniedziałku do piątku, 6/14, 14/22, 22/6 (zmiany tygodniowe)
  • uprawnienia SEP będą Twoim dodatkowym atutem.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • miejsce pracy: Gdynia.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Główne zadania:zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej,
wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Od Kandydatów oczekujemy:min. 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
przynajmniej podstawowej praktycznej znajomości automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki - jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało!,
nastawienia na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi,
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
gotowości do pracy w systemie od poniedziałku do piątku, 6/14, 14/22, 22/6 (zmiany tygodniowe)
uprawnienia SEP będą Twoim dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:zatrudnienie bezpośrednio w firmie, na podstawie umowy o pracę,
pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
miejsce pracy: Gdynia.