BRANŻE
ID:256541

Technik Utrzymania Ruchu - Biskupice Podgórne

Numer referencyjny: a0t4H00000tF0DJQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec

Opis stanowiska:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń,
  • pomiary parametrów procesów technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji i procedur.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, 12-godzinnym,
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Biskupice Podgórne,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • wynagrodzenie nawet do 6200 zł brutto podstawy (zależnie od doświadczenia) oraz premie i dodatki,
  • pakiet relokacyjny - dofinansowanie do mieszkania,
  • bezpłatny transport pracowniczy (specjalne transporty dla pracowników z około 100 miejscowości między innymi: Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wrocławskich),
  • rozbudowany pakiet benefitów (między innymi opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków).
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń,
pomiary parametrów procesów technologicznych,
prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji i procedur.

Wymagania:wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki,
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, 12-godzinnym,
mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.

Oferujemy:miejsce pracy: Biskupice Podgórne,
pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą,
realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
wynagrodzenie nawet do 6200 zł brutto podstawy (zależnie od doświadczenia) oraz premie i dodatki,
pakiet relokacyjny - dofinansowanie do mieszkania,
bezpłatny transport pracowniczy (specjalne transporty dla pracowników z około 100 miejscowości między innymi: Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wrocławskich),
rozbudowany pakiet benefitów (między innymi opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków).