BRANŻE
ID:258285

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Numer referencyjny: a0t4H00000sO15pQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Strzelin

Obowiązki:
  • modyfikacje programów PLC i układów sterowania na liniach produkcyjnych celem usprawnienia procesu produkcyjnego i eliminacji błędów,
  • wdrożenia nowych projektów i rozwiązań,
  • czynny udział w ich opracowywaniu i doskonaleniu,
  • analiza przyczyn problemów,
  • opracowywanie oraz wdrażanie akcji korygujących ze ścisłą współpracą z działem utrzymania ruchu,
  • dobór i zamawianie części,
  • opracowywanie raportów.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania PLC, mile widziane Mitsubishi i LS,
  • dobra znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatyką,
  • znajomość napędów i parametryzacji falowników, wskazana podstawowa znajomość pneumatyki,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązań,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa).
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat na umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:modyfikacje programów PLC i układów sterowania na liniach produkcyjnych celem usprawnienia procesu produkcyjnego i eliminacji błędów,
wdrożenia nowych projektów i rozwiązań,
czynny udział w ich opracowywaniu i doskonaleniu,
analiza przyczyn problemów,
opracowywanie oraz wdrażanie akcji korygujących ze ścisłą współpracą z działem utrzymania ruchu,
dobór i zamawianie części,
opracowywanie raportów.

Wymagania:wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn),
doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność programowania PLC, mile widziane Mitsubishi i LS,
dobra znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatyką,
znajomość napędów i parametryzacji falowników, wskazana podstawowa znajomość pneumatyki,
umiejętność współpracy w zespole,
kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązań,
dyspozycyjność (praca zmianowa).

Oferujemy:pracę na pełny etat na umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
prywatną opiekę medyczną,
kartę Multisport,
przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród).