BRANŻE
ID:256412

Technik Automatyk (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sO0AAQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotoryja, Jawor, Świerzawa, Chojnów, Legnica

Opis stanowiska pracy:
  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów w czasie produkcji pod kątem mechanicznym i elektrycznym,
  • instalacja nowych oraz modernizacja starych urządzeń produkcyjnych,
  • modernizacja układów sterowania zgodnie z wytycznymi przełożonego,
  • dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii,
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk),
  • doświadczenie w dziale utrzymaniu ruchu, w firmie produkcyjnej na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość schematów elektrycznych (czytanie i rysowanie),
  • znajomość układów hydraulicznych (zawory, bloki zaworowe itp.),
  • znajomość układów automatyki,
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji i remontu,
  • umiejętność analizowania uszkodzeń,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • terminowość w realizacji zadań,
  • sumienność.
Wymagania mile widziane:
  • znajomość obsługi programów do programowania sterowników PLC (TIA Portal V14, Simatic Manager)
  • znajomość obsługi programów do konfigurowania napędów (SEW Movitools, Drive Monitor, Starter),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio przez zakład naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dodatki okolicznościowe (urlopowy i bożonarodzeniowy),
  • premię roczną za brak absencji chorobowej,
  • ołówkowe (dzieci w wieku szkolnym),
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym/równoważnym,
  • ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),
  • paczki dla dzieci na Mikołaja.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska pracy:usuwanie bieżących awarii,
wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów w czasie produkcji pod kątem mechanicznym i elektrycznym,
instalacja nowych oraz modernizacja starych urządzeń produkcyjnych,
modernizacja układów sterowania zgodnie z wytycznymi przełożonego,
dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii,
dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku.

Wymagania:wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk),
doświadczenie w dziale utrzymaniu ruchu, w firmie produkcyjnej na takim samym lub podobnym stanowisku,
znajomość schematów elektrycznych (czytanie i rysowanie),
znajomość układów hydraulicznych (zawory, bloki zaworowe itp.),
znajomość układów automatyki,
uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji i remontu,
umiejętność analizowania uszkodzeń,
samodzielność w podejmowaniu decyzji,
terminowość w realizacji zadań,
sumienność.

Wymagania mile widziane:znajomość obsługi programów do programowania sterowników PLC (TIA Portal V14, Simatic Manager)
znajomość obsługi programów do konfigurowania napędów (SEW Movitools, Drive Monitor, Starter),
komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio przez zakład naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie,
dodatki okolicznościowe (urlopowy i bożonarodzeniowy),
premię roczną za brak absencji chorobowej,
ołówkowe (dzieci w wieku szkolnym),
dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym/równoważnym,
ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),
paczki dla dzieci na Mikołaja.