BRANŻE
ID:260989

Technik AWS (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000Ag64QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzymin, Warszawa, Legionowo

Obowiązki:
  • obsługa bieżąca AWS, magazynów wysokiego składowania (HB), oraz zautomatyzowanych systemów transporterów,
  • usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów w podległym rejonie magazynu,
  • bieżące raportowanie stanów magazynowych,
  • dbanie o prawidłową organizację pracy: części zamienne, BHP,
  • kontakt z klientem wewnętrznym, celem ewaluacji jakości i wydajności magazynu.
Wymagania:
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • wykształcenie minimum kierunkowe techniczne,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • predyspozycje do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów).
Oferujemy:
  • umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleniowy, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • pracę w nowoczesnym magazynie pełnym wyzwań zawodowych,
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa bieżąca AWS, magazynów wysokiego składowania (HB), oraz zautomatyzowanych systemów transporterów,
usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów w podległym rejonie magazynu,
bieżące raportowanie stanów magazynowych,
dbanie o prawidłową organizację pracy: części zamienne, BHP,
kontakt z klientem wewnętrznym, celem ewaluacji jakości i wydajności magazynu.

Wymagania:uprawnienia SEP do 1 kV,
wykształcenie minimum kierunkowe techniczne,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
predyspozycje do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów).

Oferujemy:umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet szkoleniowy, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
pracę w nowoczesnym magazynie pełnym wyzwań zawodowych,