BRANŻE
ID:281088

Teamleader (m/k) - Holandia zbiór truskawek

Numer referencyjny: a0tbI000000n0YPQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Holandia

Data publikacji: 2024-03-26

Branża: Rolnictwo / Ochrona środowiska

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osoby do zbioru i pielęgnacji truskawek, która będzie pełniła funkcję teamleadera.

Zadania:
  • zbiór i pielęgnacja truskawek,
  • nadzorowanie i koordynacja pracy grupy,
  • obsługa wózków szklarniowych,
  • sprzątanie szklarni.

Wymagania:
  • doświadczenie w zbiorze truskawek,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy na polu i w warunkach panujących w szklarni,
  • gotowość do pracy sezonowej (od marca do grudnia 2024),
  • sumienność, dokładność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy.

Oferujemy:
  • stawkę 14,27 euro/h brutto,
  • dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • dodatkowe bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Lokalizacja: Limburgia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

zbiór i pielęgnacja truskawek,
nadzorowanie i koordynacja pracy grupy,
obsługa wózków szklarniowych,
sprzątanie szklarni.

Wymagania:

doświadczenie w zbiorze truskawek,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
gotowość do pracy na polu i w warunkach panujących w szklarni,
gotowość do pracy sezonowej (od marca do grudnia 2024),
sumienność, dokładność,
dyspozycyjność.

posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy.

Oferujemy:

stawkę 14,27 euro/h brutto,
dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
możliwość pracy w nadgodzinach,
umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
zapewnione zakwaterowanie,
dodatkowe bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,
dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.