BRANŻE
ID:258521

Team Lider Magazynu

Numer referencyjny: a0t6N000000A6cvQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów.

Obowiązki:
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (między innymi przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),
  • prowadzenie rekrutacji na podległe stanowiska,
  • tworzenie grafiku i zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad dokumentacją wysyłkową,
  • uczestnictwo w audytach GMP/GHP, organizowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • nadzór nad flotą wózków,
  • kontrola ruchów magazynowych w SAP,
  • raportowanie do kierownika magazynu i dystrybucji.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym,
  • znajomość procesów magazynowych, technik magazynowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
  • znajomość technik rozwiązywania problemów (np. 5Y, Fishbone, 4M itp.).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • miejsce pracy: Radomsko.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (między innymi przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),
prowadzenie rekrutacji na podległe stanowiska,
tworzenie grafiku i zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
nadzór nad dokumentacją wysyłkową,
uczestnictwo w audytach GMP/GHP, organizowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
nadzór nad flotą wózków,
kontrola ruchów magazynowych w SAP,
raportowanie do kierownika magazynu i dystrybucji.

Wymagania:doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym,
znajomość procesów magazynowych, technik magazynowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
znajomość technik rozwiązywania problemów (np. 5Y, Fishbone, 4M itp.).

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dużą samodzielność w działaniu,
pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
miejsce pracy: Radomsko.