BRANŻE
ID:243856

Team Leader magazynu

Numer referencyjny: a0t5800000Zt4WwAAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • organizacja pracy podległych pracowników - przydzielanie, koordynowanie i rozliczanie zadań,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym realizowaniem wysyłek towarów, dostarczaniem komponentów na linie produkcyjne, przyjęciem towaru od dostawców,
  • współpraca z innymi działami, jak produkcja, zakupy itd.,
  • kontrolowanie procesu zwrotu towarów (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów,
  • dbanie o zgodność stanów magazynowych oraz bezpieczne przechowywanie materiałów,
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w magazynie.
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku magazyniera - minimum rok,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie na stanowisku team leadera/brygadzisty we wcześniejszych miejscach pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia + premie i dodatki,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji w kierowaniu zespołem,
  • pracę na 3 zmiany produkcyjne.

Obowiązki:organizacja pracy podległych pracowników - przydzielanie, koordynowanie i rozliczanie zadań,
nadzór nad prawidłowym i terminowym realizowaniem wysyłek towarów, dostarczaniem komponentów na linie produkcyjne, przyjęciem towaru od dostawców,
współpraca z innymi działami, jak produkcja, zakupy itd.,
kontrolowanie procesu zwrotu towarów (wewnętrznych i zewnętrznych),
nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów,
dbanie o zgodność stanów magazynowych oraz bezpieczne przechowywanie materiałów,
poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w magazynie.

Wymagania:doświadczenia na stanowisku magazyniera - minimum rok,
wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
umiejętność rozwiązywania problemów,
odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
doświadczenie na stanowisku team leadera/brygadzisty we wcześniejszych miejscach pracy.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia + premie i dodatki,
możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
możliwość poszerzenia swoich kompetencji w kierowaniu zespołem,
pracę na 3 zmiany produkcyjne.