BRANŻE
ID:255771

Team Leader / Spedytor (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000t9yzcQAA

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie biura od podstaw,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • nadzór nad realizacją budżetu,
  • wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,
  • rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku spedytora i predyspozycje do bycia liderem,
  • własna baza klientów,
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • laptop, telefon służbowy,
  • w pełni wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji,
  • kartę multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży,
  • proces rekrutacji jest dwuetapowy: pierwszy etap - Gliwice, drugi etap - Kraków.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1, w godzinach 09:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie biura od podstaw,
organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
nadzór nad realizacją budżetu,
wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,
budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,
rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji.

Wymagania:doświadczenie na stanowisku spedytora i predyspozycje do bycia liderem,
własna baza klientów,
znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów,
zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
umiejętność pracy pod presją czasu,
wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
umiejętność analitycznego myślenia,
komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
laptop, telefon służbowy,
w pełni wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji,
kartę multisport,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży,
proces rekrutacji jest dwuetapowy: pierwszy etap - Gliwice, drugi etap - Kraków.