BRANŻE
ID:247351

Team Leader / Spedytor (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOt9jQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Sieradz, Pabianice, Piotrków Trybunalski

Obowiązki:
  • planowanie i zarządzanie procesem transportowym,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • nadzór nad realizacją budżetu,
  • wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,
  • rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem,
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • laptop, telefon służbowy,
  • kartę multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.

Obowiązki:
- planowanie i zarządzanie procesem transportowym,
- organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
- nadzór nad realizacją budżetu,
- wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,
- rozliczanie, nadzorowanie obsługi, kontrola nad obiegiem dokumentów, obsługa reklamacji.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem,
- znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,
- zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
- umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem).

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- laptop, telefon służbowy,
- kartę multisport,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
- profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.