BRANŻE
ID:280790

Szwacz/Szwaczka

Numer referencyjny: a0t6N000009OMHEQA4

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Czechowice-Dziedzice

Data publikacji: 2024-03-07

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • szycie opakowań tekstylnych.

Wymagania:
  • podstawowe doświadczenie przy obsłudze maszyn szwalniczych,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • umowę o pracę (możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 3 miesiącach),
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia,
  • bogaty pakiet premiowy,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 5:25-13:25 ; 14:00-22:00),
  • pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd MZK nr 50 i VII bezpośrednio do firmy),
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

szycie opakowań tekstylnych.

Wymagania:

podstawowe doświadczenie przy obsłudze maszyn szwalniczych,
zdolności manualne,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

umowę o pracę (możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 3 miesiącach),
wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia,
bogaty pakiet premiowy,
pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 5:25-13:25 ; 14:00-22:00),
pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd MZK nr 50 i VII bezpośrednio do firmy),
możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy,
przyjazną atmosferę pracy.