BRANŻE
ID:273014

Szef kuchni (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000n7ZyQAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Frankfurt-Flughafen, Frankfurt am Main

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zadania:
  • profesjonalne przygotowanie i serwowanie posiłków,
  • prezentacja potraw w bufecie,
  • osiąganie najwyższego poziomu zadowolenia gości poprzez przestrzeganie standardów jakościowych,
  • stała kontrola jakości,
  • zapewnienie i przestrzeganie zasad higieny.
Wymagania:
  • ukończone szkolenie/kurs uprawniający do pracy jako kucharz,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kuchni À-la-carte,
  • znajomość języka niemieckiego (min. B1),
  • entuzjastyczne podejście do kuchni międzynarodowej,
  • dokładny i staranny sposób pracy,
  • zadbany wygląd i dobre maniery,
  • zrozumienie dla obsługi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, na pełen etat, na niemieckich warunkach (ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 19-20 euro brutto/h + dodatkowo płatne ewentualne nadgodziny,
  • wsparcie konsultantów w załatwieniu formalności niezbędnych do zatrudnienia,
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1-2 osobowe z aneksem kuchennym),
  • zapewnione posiłki w godzinach pracy,
  • pracę dla wielu znanych linii lotniczych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00, pod numerem: 663 301 046 lub mailowo: e.stachurska@trenkwalder.com

Zadania:profesjonalne przygotowanie i serwowanie posiłków,
prezentacja potraw w bufecie,
osiąganie najwyższego poziomu zadowolenia gości poprzez przestrzeganie standardów jakościowych,
stała kontrola jakości,
zapewnienie i przestrzeganie zasad higieny.

Wymagania:ukończone szkolenie/kurs uprawniający do pracy jako kucharz,
kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kuchni À-la-carte,
znajomość języka niemieckiego (min. B1),
entuzjastyczne podejście do kuchni międzynarodowej,
dokładny i staranny sposób pracy,
zadbany wygląd i dobre maniery,
zrozumienie dla obsługi,
gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy.

Oferujemy:umowę o pracę, na pełen etat, na niemieckich warunkach (ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi),
atrakcyjne wynagrodzenie: 19-20 euro brutto/h + dodatkowo płatne ewentualne nadgodziny,
wsparcie konsultantów w załatwieniu formalności niezbędnych do zatrudnienia,
zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1-2 osobowe z aneksem kuchennym),
zapewnione posiłki w godzinach pracy,
pracę dla wielu znanych linii lotniczych.