BRANŻE
ID:253741

Stażysta - redaktor treści

Numer referencyjny: TUR2/PL/2020

Opis firmy:

Jesteśmy twórcami przewodników turystycznych. W związku z rozwojem naszych produktów i planami wejścia na nowe rynki poszukujemy współpracowników na stanowisku

Stażysty - Redaktora treści

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie przygotowywanie i testowanie treści przewodników do naszych produktów i dla naszych klientów:

- Zbieranie i obróbka informacji,

- Tworzenie, redagowanie tekstów,

- Obróbka obrazów,

- Przygotowanie treści audio,

- Przygotowanie tłumaczeń

- Współpraca z zewnętrznymi dostawcami treści realizującymi podobne zadania

Oczekujemy:

Jesteś dla nas idealną kandydatką, bądź idealnym kandydatem jeśli

- studiujesz na I, II, III roku studiów o profilu dziennikarskim, turystycznym, geograficznym, historycznym…  (ale nie zamykamy się na żadne specjalności :) )

- interesujesz się turystyką, geografią, historią,

- wprawnie posługujesz się językiem polskim,

- znasz dobrze język angielski (rzeczywiście dobrze - poziom B raczej nie wystarczy).

- masz własny komputer i posługujesz się narzędziami Office i innymi narzędziami (na przykład Gimp?)

Uwaga:

Poszukujemy osób z dobrą znajomością jednej, lub kilku z następujących miejscowości (i okolic): Poznań, Kraków, Wrocław, Praga czeska, Budapeszt, Wilno, Bratysława. Możesz tam mieszkać, możesz często bywać. Istotne jest, byś znała/znał teren - zarówno od strony historycznej, jak i tej bardziej współczesnej.

Oferujemy:

Oferujemy Ci

- zdalną pracę w dowolnie wybranych przez Ciebie godzinach, w trybie zadaniowym (umowa-dzieło, rozliczenie w oparciu o dostarczone rezultaty),

- wynagrodzenie w zależności od jakości dostarczonego rezultatu,

- możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawym obszarze,

- pracę przy fascynującym produkcie, w ciekawej dziedzinie.