BRANŻE
ID:240261

Stażysta/ka w dziale logistyki

Numer referencyjny: a0t5800000OZZPtAAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Obowiązki:
  • przestrzeganie procedur zgodnych z normami ISO 9001 i ISO 14001,
  • obsługa wysyłek kurierskich (ICOPAL. BRAAS, SCHIEDEL, VEDAG), odbiorów własnych, kontakt ze spedycjami i wystawianie oraz wydawanie dokumentów uprawniających do wjazdu do zakładu i odbiór materiałów przez kierowców,
  • dostarczanie i odbiór dokumentacji załadunkowo-magazynowej z magazynów wysyłkowych,
  • kompletacja i przesyłanie dokumentów potrzebnych do działu windykacji,
  • stałe monitorowanie poziomu realizacji wysyłek i zamówień klientów oraz współpraca w tym zakresie ze spedycjami realizującymi dostawy,
  • wykonywanie czynności i zadań zleconych przez koordynatora sprzedaży i serwisu klienta lub bezpośrednio przez dyrektora handlowego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (studia zaoczne),
  • dyspozycyjność kandydata do odbycia stażu 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku,
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - staż płatny,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Obowiązki:przestrzeganie procedur zgodnych z normami ISO 9001 i ISO 14001,
obsługa wysyłek kurierskich (ICOPAL. BRAAS, SCHIEDEL, VEDAG), odbiorów własnych, kontakt ze spedycjami i wystawianie oraz wydawanie dokumentów uprawniających do wjazdu do zakładu i odbiór materiałów przez kierowców,
dostarczanie i odbiór dokumentacji załadunkowo-magazynowej z magazynów wysyłkowych,
kompletacja i przesyłanie dokumentów potrzebnych do działu windykacji,
stałe monitorowanie poziomu realizacji wysyłek i zamówień klientów oraz współpraca w tym zakresie ze spedycjami realizującymi dostawy,
wykonywanie czynności i zadań zleconych przez koordynatora sprzedaży i serwisu klienta lub bezpośrednio przez dyrektora handlowego.

Wymagania:wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (studia zaoczne),
dyspozycyjność kandydata do odbycia stażu 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku,
sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia,
atrakcyjne wynagrodzenie - staż płatny,
pakiet szkoleń wewnętrznych,
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.