BRANŻE
ID:268884

Stażysta ds. wsparcia technicznego sprzedaży (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mPwuQAE

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Obowiązki:
  • przygotowanie opracowań technicznych oraz ofert handlowych i prezentacji dla klientów,
  • wstępne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań technicznych z zakresu zabezpieczeń i automatyki elektroenergetycznej, rozdzielnic nN, rozdzielnic SN, szynoprzewodów oraz aparatury łączeniowej SN,
  • wsparcie handlowców w zakresie przygotowywania materiałów handlowych i marketingowych, tłumaczeni, zbieranie informacji technicznych,
  • współpraca z innymi działami firmy m. in. z działem aparatury WN, działem prawnym oraz finansowym,
  • dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów.
Wymagania:
  • preferowani studenci 5 roku studiów o profilu związanym z systemami elektroenergetycznymi, rozdziałem energii elektrycznej, systemami zabezpieczeń, systemami sterowania i nadzoru, sieciami telekomunikacyjnymi dla branży energetycznej i przemysłowej,
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami,
  • umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i samodyscyplina w pracy zdalnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dostępność min. 3 dni w tygodniu (min. 24 h/ w tyg.) z możliwością częściowej pracy zdalnej.
Oferujemy:
  • pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości w obszarze elektroenergetyki,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej, w biurze lub pracy hybrydowej),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży,
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przygotowanie opracowań technicznych oraz ofert handlowych i prezentacji dla klientów,
wstępne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań technicznych z zakresu zabezpieczeń i automatyki elektroenergetycznej, rozdzielnic nN, rozdzielnic SN, szynoprzewodów oraz aparatury łączeniowej SN,
wsparcie handlowców w zakresie przygotowywania materiałów handlowych i marketingowych, tłumaczeni, zbieranie informacji technicznych,
współpraca z innymi działami firmy m. in. z działem aparatury WN, działem prawnym oraz finansowym,
dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów.

Wymagania:preferowani studenci 5 roku studiów o profilu związanym z systemami elektroenergetycznymi, rozdziałem energii elektrycznej, systemami zabezpieczeń, systemami sterowania i nadzoru, sieciami telekomunikacyjnymi dla branży energetycznej i przemysłowej,
dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznych,
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem,
bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami,
umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i samodyscyplina w pracy zdalnej,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
dostępność min. 3 dni w tygodniu (min. 24 h/ w tyg.) z możliwością częściowej pracy zdalnej.

Oferujemy:pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości w obszarze elektroenergetyki,
dużą samodzielność w działaniu oraz elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej, w biurze lub pracy hybrydowej),
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży,
profesjonalne narzędzia pracy.