BRANŻE
ID:267851

Starszy Laborant/ka

Numer referencyjny: a0t6N000000mDeqQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Raszków

Zakres zadań na stanowisku:
  • pobieranie próbek i wykonywane bieżących analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych),
  • koordynacja wykonywanych badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja,
  • analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej,
  • współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, chemia mikrobiologia, itp.),
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku (doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem),
  • podstawowa wiedza z zakresu standardów i systemów zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC, itp.),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • umowę o pracę,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
Pierwszy etap odbywa się za pośrednictwem aplikacji Teams, drugi bezpośrednio w firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres zadań na stanowisku:pobieranie próbek i wykonywane bieżących analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych),
koordynacja wykonywanych badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja,
analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej,
współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje).

Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, chemia mikrobiologia, itp.),
doświadczenie na pokrewnym stanowisku (doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem),
podstawowa wiedza z zakresu standardów i systemów zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC, itp.),
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
pracę w systemie 2-zmianowym,
umowę o pracę,
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.