BRANŻE
ID:272686

Sprzedaż wydań książkowych (praca zlecenie dla studentów)

Opis firmy:

Wydawnictwo szuka osoby do kontaktu telefonicznego ze specjalistami z branży medycznej. Praca zdalna w elastycznych godzinach - zlecenie.

Opis stanowiska:

Zadania:
  • informowanie specjalistów o nowych pozycjach książkowych,
  • przedstawienie oferty,
  • zachęcenie do zakupu/sprzedaż oraz w razie potrzeby aktualizacja przekazanych baz danych.

Oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta i sprzedaży, rzetelność, komunikatywność, umiejętność ładnego wysławiania się oraz status studenta.

Oferujemy:

Preferowana forma współpracy - zlecenie/B2B, elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie: podstawa, prowizja 20% od sprzedaży + premie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.