BRANŻE
ID:243776

Sprzedawca Pikselli

Firma: Picxelit

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2018-11-16

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 18
  • wtorek:10 - 18
  • środa:10 - 18
  • czwartek:10 - 18
  • piątek:10 - 18
  • sobota:9 - 16
  • niedziela:9 - 16

Opis stanowiska:

Poszukujemy ekspresyjne osoby o zdolnościach sprzedażowych!

Jeśli jesteś pasjonatem nowości, nowinek lifestylowych, intensywnie korzystasz z Instagrama, Facebooka i Snapchatadołącz do naszej Pikselowej Ekipy!

 Jeśli kręcą Cię kolory celebryci, jeśli chcesz uczestniczyć w pierwszej takiej przygodzie w Europie – skontaktuj się z nami, wyślij nam swoje ulubione, fajne zdjęcie i napisz parę słów o sobie!

 Poszukujemy:

  • Pozytywnie zakręconych sprzedawców z doświadczeniem,
  • Entuzjastów nowinek,
  • Osób, które stawiają na dobrą zabawę i są mega odpowiedzialne za wyniki,
  • Ludzi, którzy lubią przebywać w towarzystwie innych osób w galeriach handlowych
  • Którzy lubią gadać, być idealnymi łącznikami pomiędzy produktem i osobą kupującą.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Super zabawę,
  • Pracę przy wyjątkowym, pierwszym w Europie przedsięwzięciu,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia,
  • Szkolenie sprzedażowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę na umowę zlecenie.