BRANŻE
ID:246076

Spedytor międzynarodowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJE7ZQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
  • organizacja transportu międzynarodowego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
  • negocjacja warunków przewozów i cen,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
  • znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • podstawowa znajomość prawa transportowego,
  • zaangażowanie, samodzielność, nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • konkurencyjny i unikalny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.

Obowiązki:
- organizacja transportu międzynarodowego,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
- monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
- negocjacja warunków przewozów i cen,
- zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
- znajomość rynku przewoźników i klientów,
- podstawowa znajomość prawa transportowego,
- zaangażowanie, samodzielność, nastawienie na realizację celów,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- wyższe wykształcenie.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- konkurencyjny i unikalny system premiowy,
- niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- profesjonalne szkolenia,
- pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.