BRANŻE
ID:246607

Spedytor międzynarodowy - lider zespołu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJBz3QAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy, Mikołów, Żory

Obowiązki:
  • obsługa klienta oraz planowanie drogowych przewozów zagranicznych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz identyfikacja potrzeb,
  • dbałość o wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.
Wymagania:
  • znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • min. 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem),
  • wyższe wykształcenie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe i pakiet wyjątkowych benefitów, m.in. nielimitowany urlop - brzmi ciekawie?
  • przejrzyste i standaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny i motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.

Obowiązki:
- obsługa klienta oraz planowanie drogowych przewozów zagranicznych,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
- monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
- utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz identyfikacja potrzeb,
- dbałość o wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

Wymagania:
- znajomość rynku przewoźników i klientów,
- min. 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
- zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem),
- wyższe wykształcenie.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe i pakiet wyjątkowych benefitów, m.in. nielimitowany urlop - brzmi ciekawie?
- przejrzyste i standaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny i motywacyjny,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
- profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
- pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.