BRANŻE
ID:274886

Spedytor (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nG2aQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry, Tychy

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie klientów z różnych sektorów na rynku krajowym i zagranicznym,
  • organizowanie krajowych i zagranicznych transportów drogowych, realizacja zleceń kontrahentów,
  • sprzedaż ładunków z wykorzystaniem giełd transportowych TIMO/TRANS/TRANSPOREON,
  • kontrola dokumentacji transportowo-spedycyjnej w programie TMS,
  • prowadzenie analizy rentowności zleceń i prowadzenie negocjacji w zakresie stawek z klientami i przewoźnikami,
  • udział w tworzeniu nowych produktów i rozwoju firmy.

Wymagania stanowiska:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy spedycyjnej krajowej i międzynarodowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • podstawowa znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych,
  • komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane:
  • umiejętność komunikacji w języku francuskim, niemieckim lub włoskim.

Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wysokie wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji,
  • przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników oddziału,
  • pracę w formie stacjonarnej w dogodnej lokalizacji.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)

pozyskiwanie klientów z różnych sektorów na rynku krajowym i zagranicznym,
organizowanie krajowych i zagranicznych transportów drogowych, realizacja zleceń kontrahentów,
sprzedaż ładunków z wykorzystaniem giełd transportowych TIMO/TRANS/TRANSPOREON,
kontrola dokumentacji transportowo-spedycyjnej w programie TMS,
prowadzenie analizy rentowności zleceń i prowadzenie negocjacji w zakresie stawek z klientami i przewoźnikami,
udział w tworzeniu nowych produktów i rozwoju firmy.

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy spedycyjnej krajowej i międzynarodowej,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
podstawowa znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych,
komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia.

umiejętność komunikacji w języku francuskim, niemieckim lub włoskim.

Oferujemy:

możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
wysokie wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji,
przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników oddziału,
pracę w formie stacjonarnej w dogodnej lokalizacji.