BRANŻE
ID:241625

Specjalista/ka ds. kadr

Numer referencyjny: a0t5800000OaspVAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę,
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • nanoszenie nadgodzin, zwolnień lekarskich, urlopów,
  • przygotowywanie dokumentacji do ZUS,
  • bieżąca współpraca z główną księgową i działem księgowości.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • dyspozycja do podjęcia pracy od 01.08.2018,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00, w okresie 01.08 - 30.09.2018 r.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • istnieje szansa na nawiązanie długofalowej współpracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę,
prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
nanoszenie nadgodzin, zwolnień lekarskich, urlopów,
przygotowywanie dokumentacji do ZUS,
bieżąca współpraca z główną księgową i działem księgowości.

Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
dyspozycja do podjęcia pracy od 01.08.2018,
dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
wysoka kultura osobista i dyskrecja,
komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji.

Oferujemy:pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00, w okresie 01.08 - 30.09.2018 r.,
atrakcyjne wynagrodzenie,
istnieje szansa na nawiązanie długofalowej współpracy,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.