BRANŻE
ID:260398

Specjalista/ka Rekrutacji i Kadr (dolnośląskie)

Numer referencyjny: a0t6N000000AcxTQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Brzeg, Strzelin, Oleśnica

Data publikacji: 2021-10-20

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska,
  • pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów,
  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników tymczasowych,
  • prowadzenie procesów legalizacji
  • rozwijanie i budowanie relacji z klientami.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
  • umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet kafeteryjny (vouchery, kody zniżkowe, punkty do wykorzystania na dowolny cel),
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej w ścisłej czołówce usług HR na rynku europejskim,
  • solidne wdrożenie i przygotowanie do pracy na samodzielnym stanowisku,
  • szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska,
pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów,
kompleksowa obsługa kadrowa pracowników tymczasowych,
prowadzenie procesów legalizacji
rozwijanie i budowanie relacji z klientami.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
system premiowy,
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
pakiet kafeteryjny (vouchery, kody zniżkowe, punkty do wykorzystania na dowolny cel),
interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej w ścisłej czołówce usług HR na rynku europejskim,
solidne wdrożenie i przygotowanie do pracy na samodzielnym stanowisku,
szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji,
możliwość pracy w trybie hybrydowym.