BRANŻE
ID:278949

Specjalista/-tka ds. kontroli jakości

Numer referencyjny: a0t6N00000AyKSxQAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Elbląg

Data publikacji: 2023-10-18

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zatrudniającej w nowoczesnym zakładzie około 200 osób w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • zapewnianie jakości na wszystkich etapach wytwarzania,
  • samodzielne tworzenie planów testów kontroli jakości różnych komponentów i podzespołów,
  • przeprowadzanie testów jakości zgodnie ze specyfikacjami zawartymi w planach testów,
  • współodpowiedzialność za zgodność z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa,
  • szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości (Q-Inline / samokontrola pracowników),
  • przygotowywanie planów kontroli towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z założeniami,
  • opracowywanie i wdrażanie trwałych rozwiązań w celu zmniejszenia/wyeliminowania wad i odchyleń,
  • nadzór i wsparcie w procesie wytwarzania prototypów w i na zewnątrz firmy,
  • wsparcie w rozwoju jakości usług dostawców,
  • obsługa urządzeń pomiarowych różnych typów,
  • konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją procedur utrzymania jakości,
  • pomoc w dalszym rozwoju systemu zarządzania zgodnie z normami ISO9001, ISO14001 i ISO45001,
  • wspieranie pozostałych działów w zakresie zapewniania jakości zgodnie z przyjętymi standardami poprzez rozwijanie, wdrażanie i monitorowanie procedur zapewniających założony poziom jakości,
  • bieżąca analiza i monitorowanie wyników i specyfikacji jakościowych produktów oraz ich wizualizacji,
  • prowadzenie tablic kontroli jakości na wydziałach produkcji, magazynu i spedycji,
  • weryfikacja parametrów procesu i pakowania wyrobów gotowych,
  • usprawnianie procesów jakościowych (w tym nadzór nad wskaźnikami oraz kosztami jakości),
  • tworzenie komunikatów o błędach dotyczących niezgodności zgodnie z metodą 4D-/8D.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne i udokumentowane praktyczne doświadczenie w branży metalowej.
  • udokumentowane i co najmniej dwuletnie praktyczne doświadczenie w zapewnianiu jakości w branży obróbki skrawaniem i/lub obróbki blach (w ciągu ostatnich 5-10 lat).
  • dodatkowe wykształcenie w obszarze zapewniania jakości,
  • doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych,
  • dobra znajomość MS Office, systemu ERP,
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • zorientowanie na cele,
  • otwartość, kreatywność i elastyczność,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
  • kultura organizacyjna firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu,
  • przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez udział w kursach (w tym kursach językowych), szkoleniach, ciekawych projektach,
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
  • parking dla pracowników,
  • system premiowania powiązany z wynikami firmy oraz indywidualnymi wynikami pracownika,
  • wynagrodzenie 8 000- 8500 zł brutto (zależnie od doświadczenia).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

zapewnianie jakości na wszystkich etapach wytwarzania,
samodzielne tworzenie planów testów kontroli jakości różnych komponentów i podzespołów,
przeprowadzanie testów jakości zgodnie ze specyfikacjami zawartymi w planach testów,
współodpowiedzialność za zgodność z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa,
szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości (Q-Inline / samokontrola pracowników),
przygotowywanie planów kontroli towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z założeniami,
opracowywanie i wdrażanie trwałych rozwiązań w celu zmniejszenia/wyeliminowania wad i odchyleń,
nadzór i wsparcie w procesie wytwarzania prototypów w i na zewnątrz firmy,
wsparcie w rozwoju jakości usług dostawców,
obsługa urządzeń pomiarowych różnych typów,
konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją procedur utrzymania jakości,
pomoc w dalszym rozwoju systemu zarządzania zgodnie z normami ISO9001, ISO14001 i ISO45001,
wspieranie pozostałych działów w zakresie zapewniania jakości zgodnie z przyjętymi standardami poprzez rozwijanie, wdrażanie i monitorowanie procedur zapewniających założony poziom jakości,
bieżąca analiza i monitorowanie wyników i specyfikacji jakościowych produktów oraz ich wizualizacji,
prowadzenie tablic kontroli jakości na wydziałach produkcji, magazynu i spedycji,
weryfikacja parametrów procesu i pakowania wyrobów gotowych,
usprawnianie procesów jakościowych (w tym nadzór nad wskaźnikami oraz kosztami jakości),
tworzenie komunikatów o błędach dotyczących niezgodności zgodnie z metodą 4D-/8D.

Wymagania:

wykształcenie techniczne i udokumentowane praktyczne doświadczenie w branży metalowej.
udokumentowane i co najmniej dwuletnie praktyczne doświadczenie w zapewnianiu jakości w branży obróbki skrawaniem i/lub obróbki blach (w ciągu ostatnich 5-10 lat).
dodatkowe wykształcenie w obszarze zapewniania jakości,
doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych,
dobra znajomość MS Office, systemu ERP,
wysoki poziom motywacji i zaangażowania,
umiejętność pracy w zespole,
dokładność,
zorientowanie na cele,
otwartość, kreatywność i elastyczność,
prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

kultura organizacyjna firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu,
przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez udział w kursach (w tym kursach językowych), szkoleniach, ciekawych projektach,
dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
parking dla pracowników,
system premiowania powiązany z wynikami firmy oraz indywidualnymi wynikami pracownika,
wynagrodzenie 8 000- 8500 zł brutto (zależnie od doświadczenia).