BRANŻE
ID:274904

Specjalista/ka rekrutacji międzynarodowych z językiem ukraińskim

Numer referencyjny: a0t6N000000nC2tQAE

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Legnica

Data publikacji: 2023-04-27

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
  • rekrutacja pracowników ze wschodu,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • delegowanie pracowników do miejsca pracy,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowania i zapał do pracy,
  • umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczności działania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stabilne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • pracę zdalną lub w biurze,
  • wszystkie niezbędne narzędzia dla pracy: laptop, telefon,
  • firmowe spotkania,
  • karty bonusowe, świąteczne,
  • ubezpieczenie Medicover,
  • możliwości rozwoju kariery zawodowej.

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje: Ihor Brekhnich. Informacje pod nr telefonu +48 694 480 378.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

rekrutacja pracowników ze wschodu,
realizacja wyznaczonych celów,
delegowanie pracowników do miejsca pracy,
prowadzenie dokumentacji,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
umiejętność obsługi pakietu MS Office,
komunikatywność,
umiejętność zarządzania własnym czasem i dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w zespole,
wysoka kultura osobista,
zaangażowania i zapał do pracy,
umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczności działania.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
stabilne wynagrodzenie plus system premiowy,
pracę w międzynarodowej firmie,
pracę zdalną lub w biurze,
wszystkie niezbędne narzędzia dla pracy: laptop, telefon,
firmowe spotkania,
karty bonusowe, świąteczne,
ubezpieczenie Medicover,
możliwości rozwoju kariery zawodowej.