BRANŻE
ID:245998

Specjalista/ka ds. zarządzania jakością

Numer referencyjny: a0t4H00000Ztrf8QAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego poprzez bieżące monitorowanie oraz analizowanie wyników jakościowych produkcji,
  • wspieranie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych,
  • wsparcie w procesie doskonalenia systemów zarządzania jakością,
  • operacyjne wsparcie dla ogólnego procesów kontroli jakości,
  • ocena materiałów opakowaniowych,
  • wsparcie podczas audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • archiwizacja dokumentacji serii i dokumentacji jakościowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • 1-3 lata doświadczenia w kontroli jakości wyrobów gotowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w nowo otwieranym nowoczesnym zakładzie przemysłowym,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy:
Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na wszystkich etapach procesu - produkcyjnego poprzez bieżące monitorowanie oraz analizowanie wyników jakościowych produkcji,
- wspieranie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych,
- wsparcie w procesie doskonalenia systemów zarządzania jakością,
- operacyjne wsparcie dla ogólnego procesów kontroli jakości,
- ocena materiałów opakowaniowych,
- wsparcie podczas audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
- archiwizacja dokumentacji serii i dokumentacji jakościowej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe mile widziane,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- 1-3 lata doświadczenia w kontroli jakości wyrobów gotowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w nowo otwieranym nowoczesnym zakładzie przemysłowym,
- dostęp do najnowszych technologii,
- atrakcyjne wynagrodzenie.