BRANŻE
ID:245892

Specjalista/ka ds. zakupów surowców

Numer referencyjny: a0t4H00000WJBJ2QAP

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Dębowa Kłoda, Włodawa, Radzyń Podlaski, Lubartów, Łęczna

Data publikacji: 2019-03-27

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:
  • planowanie i realizacja procesów zakupowych,
  • negocjacja cen i warunków zakupu surowców i materiałów do produkcji,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami,
  • optymalizacja kosztów zakupu surowców i materiałów,
  • odpowiedzialność za wyszukiwanie, negocjacje oraz zatwierdzanie nowych dostawców,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów, atutem będzie doświadczenie w branży rolnej,
  • wysoki poziom komunikatywności oraz zdolności interpersonalne,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • miejsce pracy: Dębowa Kłoda.

Główne zadania na stanowisku:planowanie i realizacja procesów zakupowych,
negocjacja cen i warunków zakupu surowców i materiałów do produkcji,
budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami,
optymalizacja kosztów zakupu surowców i materiałów,
odpowiedzialność za wyszukiwanie, negocjacje oraz zatwierdzanie nowych dostawców,
ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów, atutem będzie doświadczenie w branży rolnej,
wysoki poziom komunikatywności oraz zdolności interpersonalne,
samodzielność i inicjatywa w działaniu,
zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów,
zdolność analitycznego myślenia,
umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem,
praktyczna znajomość pakietu MS Office,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
konkurencyjne wynagrodzenie,
benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny,
niezbędne narzędzia pracy,
pracę w przyjaznej atmosferze,
miejsce pracy: Dębowa Kłoda.