BRANŻE
ID:243532

Specjalista/ka ds. planowania produkcji (branża FMCG)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsqcMAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Charzyno

Obowiązki:
  • planowanie procesu produkcji zgodnie z aktualnymi potrzebami klientów oraz w oparciu o harmonogramy produkcji oraz dostępne surowce, półprodukty i zasoby ludzkie,
  • tworzenie planów produkcji oraz analiza procesu produkcji (wykrywanie obciążeń produkcji, usprawnianie procesu, optymalizacja),
  • bieżące prognozowanie procesu produkcyjnego w oparciu o dane i estymacje sprzedaży w poszczególnych okresach czasu.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (używany na co dzień w pracy),
  • atutem będzie ukończenie studiów wyższych z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym głównie MS Excel),
  • motywacja do podjęcia pracy w Charzynie k. Kołobrzegu na długi czas,
  • umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym, dobra organizacja pracy własnej oraz pod presją czasu.
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowej firmie z branży FMCG,
  • możliwość pogłębiania wiedzy zawodowej poprzez ciągły udział w szkoleniach oraz projektach optymalizacyjnych,
  • lekcje języka angielskiego, dzięki czemu będziesz mieć szansę stale podnosić swoje kompetencje językowe,
  • stabilną pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny),
  • terminowy wpływ wynagrodzenie za sumienną pracę na konto,
  • pewność rozwoju oraz zapewnienie o chęci długofalowej współpracy z firmą.

Obowiązki:planowanie procesu produkcji zgodnie z aktualnymi potrzebami klientów oraz w oparciu o harmonogramy produkcji oraz dostępne surowce, półprodukty i zasoby ludzkie,
tworzenie planów produkcji oraz analiza procesu produkcji (wykrywanie obciążeń produkcji, usprawnianie procesu, optymalizacja),
bieżące prognozowanie procesu produkcyjnego w oparciu o dane i estymacje sprzedaży w poszczególnych okresach czasu.

Wymagania:min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej),
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (używany na co dzień w pracy),
atutem będzie ukończenie studiów wyższych z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi,
dobra znajomość pakietu MS Office (w tym głównie MS Excel),
motywacja do podjęcia pracy w Charzynie k. Kołobrzegu na długi czas,
umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym, dobra organizacja pracy własnej oraz pod presją czasu.

Oferujemy:pracę w prestiżowej firmie z branży FMCG,
możliwość pogłębiania wiedzy zawodowej poprzez ciągły udział w szkoleniach oraz projektach optymalizacyjnych,
lekcje języka angielskiego, dzięki czemu będziesz mieć szansę stale podnosić swoje kompetencje językowe,
stabilną pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny),
terminowy wpływ wynagrodzenie za sumienną pracę na konto,
pewność rozwoju oraz zapewnienie o chęci długofalowej współpracy z firmą.