BRANŻE
ID:246202

Specjalista/ka ds. planowania produkcji

Numer referencyjny: a0t4H00000pM2OcQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Obowiązki:
  • planowanie efektywnego przepływu produktów zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz harmonogramem,
  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za nadzór przepływu surowców, półproduktów oraz gotowych produktów,
  • udział w rozwoju i optymalizacji procesów produkcji,
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze planowania produkcji.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w obszarze planowania produkcji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
  • pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji,
  • pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie.

Obowiązki:
- planowanie efektywnego przepływu produktów zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz harmonogramem,
- współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za nadzór przepływu surowców, półproduktów oraz gotowych produktów,
- udział w rozwoju i optymalizacji procesów produkcji,
- współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami,
- rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze planowania produkcji.

Wymagania:
- min. rok doświadczenia w obszarze planowania produkcji,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne zarobki,
- pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i - zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
- pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji,
- pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie.