BRANŻE
ID:244386

Specjalista/ka ds. personalnych

Numer referencyjny: a0t5800000ZtQTAAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 2018-12-19

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:
Zapewnienie wsparcia pracownikom i menadżerom w procesach HR:
  • rekrutacja - przeprowadzanie analizy stanowisk i przygotowywanie opisów stanowisk, publikacja ogłoszeń, analiza i ocena kandydatur, selekcja, zatrudnienie, onboarding nowych pracowników,
  • wynagrodzenie i premie - ustalanie wynagrodzeń i pakietów premiowych,
  • system oceny pracowników,
  • relacje pracownicze - rozpatrywanie próśb i skarg pracowniczych, postępowanie dyscyplinarne,
  • organizacja cyklicznych spotkań firmowych oraz wyjazdów służbowych menadżerów (wiz, lotów, zakwaterowania, ubezpieczenia),
  • rozwój pracowników - identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz luk kompetencyjnych, planowanie sukcesji, organizacja szkoleń,
  • monitorowanie tendencji rynkowych i tworzenie rozwiązań w zakresie realizacji celów biznesowych.
Wymagania:
  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe min. tytuł licencjata (preferowane kierunki biznesowe, społeczne lub inne podobne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża FMCG będzie atutem),
  • znajomość prawa pracy i postępowania dyscyplinarnego,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • zrozumienie procesów HR i umiejętność wykorzystywania ich w praktyce.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.

Obowiązki:

Zapewnienie wsparcia pracownikom i menadżerom w procesach HR:rekrutacja - przeprowadzanie analizy stanowisk i przygotowywanie opisów stanowisk, publikacja ogłoszeń, analiza i ocena kandydatur, selekcja, zatrudnienie, onboarding nowych pracowników,
wynagrodzenie i premie - ustalanie wynagrodzeń i pakietów premiowych,
system oceny pracowników,
relacje pracownicze - rozpatrywanie próśb i skarg pracowniczych, postępowanie dyscyplinarne,
organizacja cyklicznych spotkań firmowych oraz wyjazdów służbowych menadżerów (wiz, lotów, zakwaterowania, ubezpieczenia),
rozwój pracowników - identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz luk kompetencyjnych, planowanie sukcesji, organizacja szkoleń,
monitorowanie tendencji rynkowych i tworzenie rozwiązań w zakresie realizacji celów biznesowych.

Wymagania:3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
wykształcenie wyższe min. tytuł licencjata (preferowane kierunki biznesowe, społeczne lub inne podobne),
znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
doświadczenie na podobnym stanowisku (branża FMCG będzie atutem),
znajomość prawa pracy i postępowania dyscyplinarnego,
rozwinięte umiejętności interpersonalne,
umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
zrozumienie procesów HR i umiejętność wykorzystywania ich w praktyce.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
opiekę medyczną,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet benefitów,
przyjazną atmosferę pracy,
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.