BRANŻE
ID:240381

Specjalista/ka ds. personalnych

Numer referencyjny: a0t5800000OZeNaAAL

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Włocławek

Data publikacji: 2018-05-18

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Obowiązki:
  • prowadzenie rekrutacji,
  • adaptacja zawodowa,
  • rozwój pracowników,
  • rozwiązywanie problemów personalnych (np. redukcja odejść, obniżenie absencji chorobowej),
  • umiejętność bycia partnerem dla kierownika działu.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • kreatywność oraz elastyczność w działaniach,
  • otwartość na zmiany,
  • chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nagrody uznaniowe oraz roczna za EBITA,
  • świadczenia socjalne,
  • system szkoleń.

Obowiązki:prowadzenie rekrutacji,
adaptacja zawodowa,
rozwój pracowników,
rozwiązywanie problemów personalnych (np. redukcja odejść, obniżenie absencji chorobowej),
umiejętność bycia partnerem dla kierownika działu.

Wymagania:mile widziane wykształcenie wyższe,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
kreatywność oraz elastyczność w działaniach,
otwartość na zmiany,
chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w systemie jednozmianowym,
atrakcyjne wynagrodzenie,
nagrody uznaniowe oraz roczna za EBITA,
świadczenia socjalne,
system szkoleń.