BRANŻE
ID:247001

Specjalista/ka ds. obsługi waterjet

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtsS5QAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce

Obowiązki:
  • obsługa maszyny typu waterjet (obróbka wodno-ścierna),
  • zgłaszanie usterek oraz wadliwych materiałów do odpowiedniego działu,
  • kontrola jakości produkowanych części / podzespołów (np. dokonywanie pomiarów),
  • staranne wykorzystanie materiałów produkcyjnych, ograniczanie strat materiałowych,
  • wykonywanie zalecanych konserwacji maszyn.
Wymagania:
  • preferowane doświadczenie / wykształcenie w obsłudze maszyny typu waterjet,
  • chęć do podjęcia pracy w systemie trzech zmian (z możliwością przejścia na dwie zmiany).
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie,
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym, o najnowocześniejszym parku maszynowym i zaawansowanych rozwiązaniach produkcyjnych,
  • pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji.

Obowiązki:
- obsługa maszyny typu waterjet (obróbka wodno-ścierna),
- zgłaszanie usterek oraz wadliwych materiałów do odpowiedniego działu,
- kontrola jakości produkowanych części / podzespołów (np. dokonywanie pomiarów),
- staranne wykorzystanie materiałów produkcyjnych, ograniczanie strat materiałowych,
- wykonywanie zalecanych konserwacji maszyn.

Wymagania:
- preferowane doświadczenie / wykształcenie w obsłudze maszyny typu waterjet,
- chęć do podjęcia pracy w systemie trzech zmian (z możliwością przejścia na dwie zmiany).

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne zarobki,
- pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie,
- pracę w nowym zakładzie produkcyjnym, o najnowocześniejszym parku maszynowym i - zaawansowanych rozwiązaniach produkcyjnych,
- pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji.