BRANŻE
ID:245534

Specjalista/ka ds. logistyki

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0iLQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Elbląg

Data publikacji: 2019-03-04

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Obowiązki:
  • procesowanie zapotrzebowań za zakup i zamówienia materiałów oraz usług na potrzeby realizacji projektów serwisowych dla spółki,
  • zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu materiałów w łańcuchu dostaw,
  • organizacja transportu i wysyłek,
  • negocjacje z dostawcami,
  • wsparcie przy wycenie kosztów zakupu dla przygotowywania ofert handlowych dla organizacji serwisowej,
  • analiza rynku pod kątem nowych dostawców.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z kierunków ekonomia, transport lub logistyka,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywność, skrupulatność, umiejętności organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy (pełny etat),
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:procesowanie zapotrzebowań za zakup i zamówienia materiałów oraz usług na potrzeby realizacji projektów serwisowych dla spółki,
zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu materiałów w łańcuchu dostaw,
organizacja transportu i wysyłek,
negocjacje z dostawcami,
wsparcie przy wycenie kosztów zakupu dla przygotowywania ofert handlowych dla organizacji serwisowej,
analiza rynku pod kątem nowych dostawców.

Wymagania:wykształcenie wyższe z kierunków ekonomia, transport lub logistyka,
dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
dobra znajomość MS Office,
komunikatywność, skrupulatność, umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
elastyczne godziny pracy (pełny etat),
pakiet benefitów pozapłacowych,
możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.