BRANŻE
ID:246815

Specjalista/ka ds. kadr

Numer referencyjny: a0t4H00000WJM3hQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Obowiązki:
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy zgodnie z wymaganiami prawa pracy,
  • ewidencjonowanie nieobecności (urlopy, choroby i inne),
  • tworzenie i kontrola planów urlopowych,
  • sporządzanie i wydawanie dokumentów (skierowania na badania, zaświadczenia, informacje o wynagrodzeniu, itp.),
  • przygotowywanie raportów GUS,
  • kontrola badań okresowych, kontrolnych, szkoleń BHP, uprawnień,
  • kontrola kart ewidencji czasu pracy i grafików,
  • tworzenie dokumentacji ocen pracowników,
  • wprowadzanie danych do systemu SAP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomia / ZZL,
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość systemu SAP (moduł kadrowy) - warunek konieczny,
  • znajomość systemów ocen pracowniczych,
  • inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie),
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności,
  • miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.

Obowiązki:
- prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy zgodnie z wymaganiami prawa pracy,
- ewidencjonowanie nieobecności (urlopy, choroby i inne),
- tworzenie i kontrola planów urlopowych,
- sporządzanie i wydawanie dokumentów (skierowania na badania, zaświadczenia, informacje o wynagrodzeniu, itp.),
- przygotowywanie raportów GUS,
- kontrola badań okresowych, kontrolnych, szkoleń BHP, uprawnień,
- kontrola kart ewidencji czasu pracy i grafików,
- tworzenie dokumentacji ocen pracowników,
- wprowadzanie danych do systemu SAP.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w zakresie ekonomia / ZZL,
- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- dobra znajomość systemu SAP (moduł kadrowy) - warunek konieczny,
- znajomość systemów ocen pracowniczych,
- inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
- odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie),
- pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności,
- miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.