BRANŻE
ID:247036

Specjalista/ka ds. jakości

Numer referencyjny: a0t4H00000gOqZyQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • kontrola jakości surowca do produkcji,
  • ocena jakości wyprodukowanej folii,
  • badanie właściwości fizyko-chemicznych produktu,
  • testy chemikaliów używanych do produkcji wyrobu końcowego,
  • raportowanie z kontroli i audytów,
  • przestrzeganie norm jakościowych ISO.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane chemiczne, biologiczne),
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • wiedza z zakresu norm ISO,
  • znajomość przepisów BHP,
  • praktyka przy sprzęcie pomiarowo-kontrolnym,
  • chęć pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Obowiązki:
- kontrola jakości surowca do produkcji,
- ocena jakości wyprodukowanej folii,
- badanie właściwości fizyko-chemicznych produktu,
- testy chemikaliów używanych do produkcji wyrobu końcowego,
- raportowanie z kontroli i audytów,
- przestrzeganie norm jakościowych ISO.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mile widziane chemiczne, biologiczne),
- kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej,
- swobodna komunikacja w języku angielskim,
- wiedza z zakresu norm ISO,
- znajomość przepisów BHP,
- praktyka przy sprzęcie pomiarowo-kontrolnym,
- chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
- stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- miejsce pracy: Września.