BRANŻE
ID:246127

Specjalista/ka ds. jakości

Numer referencyjny: a0t4H00000WJEduQAH

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Obowiązki:
  • monitorowanie wskaźników jakości produktów oraz prowadzenie dokumentacji związanej z jakością produkcji,
  • kontrolowanie każdego etapu procesu produkcji pod kątem zgodności z normami jakości,
  • współudział w audytach jakości zarówno zakładów produkcyjnych, jak i dostawców,
  • propozycje usprawnień procesu produkcyjnego i parku maszynowego w celu poprawy jakości,
  • kontrolowanie produktu pod względem widocznych wad, zabrudzeń, uszczerbków oraz eliminowanie produktów wadliwych,
  • raportowanie przełożonym o ilościach i rodzajach występujących wad,
  • analizowanie informacji od klientów na temat jakości produktów firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych oraz wymagań standardów ISO 9001,
  • umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność, sumienność, spostrzegawczość,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • bogaty pakiet socjalny (np. karty podarunkowe, lekcje angielskiego),
  • bardzo korzystne warunki opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
  • komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie.

Obowiązki:
- monitorowanie wskaźników jakości produktów oraz prowadzenie dokumentacji związanej z jakością produkcji,
- kontrolowanie każdego etapu procesu produkcji pod kątem zgodności z normami jakości,
- współudział w audytach jakości zarówno zakładów produkcyjnych, jak i dostawców,
- propozycje usprawnień procesu produkcyjnego i parku maszynowego w celu poprawy jakości,
- kontrolowanie produktu pod względem widocznych wad, zabrudzeń, uszczerbków oraz eliminowanie produktów wadliwych,
- raportowanie przełożonym o ilościach i rodzajach występujących wad,
- analizowanie informacji od klientów na temat jakości produktów firmy.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego,
- znajomość podstawowych narzędzi jakościowych oraz wymagań standardów ISO 9001,
- umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta,
- znajomość pakietu MS Office,
- dokładność, sumienność, spostrzegawczość,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
- wynagrodzenie podstawowe + premię,
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
- bogaty pakiet socjalny (np. karty podarunkowe, lekcje angielskiego),
- bardzo korzystne warunki opieki medycznej,
- możliwość rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
- komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie.