BRANŻE
ID:257971

Specjalista/ka ds. Administracyjnych

Numer referencyjny: a0t4H00000tF5THQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Pabianice

Obowiązki:
  • wykonywanie złożonych czynności administracyjnych,
  • badanie, opracowywanie raportów dla działu, tworzenie prezentacji, schematów organizacyjnych, korespondencji itp.,
  • odpowiedzialność za zadania komunikacyjne oraz wymianę informacji w obszarze działu,
  • organizowanie spotkań biznesowych oraz wizyt gości, w tym gości obcojęzycznych, dlatego oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • zarządzanie rezerwacją sali konferencyjnych i dbanie o ich wyposażenie,
  • koordynacja zapytań telefonicznych i e-mailowych, inicjowanie działania i ocenianie pilności spraw,
  • zapewnienie poufnego wsparcia poszczególnym dyrektorom i / lub członkom zespołu zarządzającego,
  • organizowanie krytycznych dla biznesu wydarzeń wewnętrznych / zewnętrznych, w tym na przykład organizowanie podróży, tras, zakwaterowania, rejestracji na konferencje, wizyt prelegentów itp.,
  • zbieranie i zatwierdzanie zapotrzebowania / faktur.
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużej firmie / korporacji,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane,
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy,
  • biegła obsługa komputera, znajomość MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 13. pensję,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki: wykonywanie złożonych czynności administracyjnych,
badanie, opracowywanie raportów dla działu, tworzenie prezentacji, schematów organizacyjnych, korespondencji itp.,
odpowiedzialność za zadania komunikacyjne oraz wymianę informacji w obszarze działu,
organizowanie spotkań biznesowych oraz wizyt gości, w tym gości obcojęzycznych, dlatego oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
zarządzanie rezerwacją sali konferencyjnych i dbanie o ich wyposażenie,
koordynacja zapytań telefonicznych i e-mailowych, inicjowanie działania i ocenianie pilności spraw,
zapewnienie poufnego wsparcia poszczególnym dyrektorom i / lub członkom zespołu zarządzającego,
organizowanie krytycznych dla biznesu wydarzeń wewnętrznych / zewnętrznych, w tym na przykład organizowanie podróży, tras, zakwaterowania, rejestracji na konferencje, wizyt prelegentów itp.,
zbieranie i zatwierdzanie zapotrzebowania / faktur.

Wymagania:doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużej firmie / korporacji,
znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane,
samodzielności, dobrej organizacji pracy,
biegła obsługa komputera, znajomość MS Office.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie,
13. pensję,
pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe).