BRANŻE
ID:243230

Specjalista ds. zakupów

Numer referencyjny: a0t5800000Zsj8AAAR

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec

Obowiązki:
  • zapewnienie optymalnego przepływu materiałów w przedsiębiorstwie,
  • systemowe zarządzanie przepływem zamówień na materiały i usługi,
  • zarządzanie reklamacjami dostawców,
  • budowanie i doskonalenie pozytywnych relacji z dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców i negocjowanie kontraktów (na rynkach polskich i międzynarodowych),
  • kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), atutem będzie znajomość innego języka obcego (np. francuski, niemiecki),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (1-2 lata),
  • mocne umiejętności negocjacyjne,
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana umiejętność obsługi programu SAP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta, na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od posiadanego doświadczenia kierunkowego),
  • comiesięczne premie/nagrody do wynagrodzenia zasadniczego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju pod skrzydłami firmy,
  • wyjazdy służbowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w którego skład wchodzi m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover,
  • pracę w energicznym zespole profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Obowiązki:zapewnienie optymalnego przepływu materiałów w przedsiębiorstwie,
systemowe zarządzanie przepływem zamówień na materiały i usługi,
zarządzanie reklamacjami dostawców,
budowanie i doskonalenie pozytywnych relacji z dostawcami,
poszukiwanie nowych dostawców i negocjowanie kontraktów (na rynkach polskich i międzynarodowych),
kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów.

Wymagania:bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), atutem będzie znajomość innego języka obcego (np. francuski, niemiecki),
doświadczenie na podobnym stanowisku (1-2 lata),
mocne umiejętności negocjacyjne,
wykształcenie wyższe,
mile widziana umiejętność obsługi programu SAP.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta, na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od posiadanego doświadczenia kierunkowego),
comiesięczne premie/nagrody do wynagrodzenia zasadniczego,
pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
możliwość rozwoju pod skrzydłami firmy,
wyjazdy służbowe,
atrakcyjny pakiet socjalny, w którego skład wchodzi m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover,
pracę w energicznym zespole profesjonalistów w swojej dziedzinie.