BRANŻE
ID:245597

Specjalista ds. projektowania systemów automatyki (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsqiPAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2019-03-07

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • projektowanie systemów napędowych i automatyki,
  • nadzór nad prowadzonymi projektami,
  • współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła znajomość oprogramowania Eplan P8 i systemów CAD,
  • znajomość techniki napędowej oraz układów automatyki,
  • doświadczenie w projektowaniu napędów SIMOVERT MASTERDRIVES, SINAMICS, SIMOREG,
  • podstawowa znajomość projektowa sterowników SIMATIC serii S7 lub SIMOTION,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność współpracy w grupie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w firmie o międzynarodowej renomie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń.

Obowiązki:projektowanie systemów napędowych i automatyki,
nadzór nad prowadzonymi projektami,
współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
biegła znajomość oprogramowania Eplan P8 i systemów CAD,
znajomość techniki napędowej oraz układów automatyki,
doświadczenie w projektowaniu napędów SIMOVERT MASTERDRIVES, SINAMICS, SIMOREG,
podstawowa znajomość projektowa sterowników SIMATIC serii S7 lub SIMOTION,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w firmie o międzynarodowej renomie,
przyjazną atmosferę pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
profesjonalny system szkoleń.