BRANŻE
ID:279409

Specjalista ds. planowania produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009MsN3QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Jędrzejów, Radomsko

Data publikacji: 2023-12-01

Branża: Produkcja / Przemysł, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnej fabryki profili aluminiowych poszukujemy osób chętnych do relokacji do Jędrzejowa (województwo świętokrzyskie) na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie harmonogramem produkcji wyrobów zgodnie z terminem realizacji zamówień,
  • nadzór nad terminowością realizowanych zadań,
  • wyjaśnianie bieżących problemów z wydziałem produkcji,
  • kontrola magazynu materiału wsadowego oraz wyrobu gotowego,
  • wydawanie dokumentacji produkcyjnej - planów produkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej aluminium,
  • znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • wsparcie w procesie relokacji (np. finansowe),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia z możliwością negocjacji,
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

zarządzanie harmonogramem produkcji wyrobów zgodnie z terminem realizacji zamówień,
nadzór nad terminowością realizowanych zadań,
wyjaśnianie bieżących problemów z wydziałem produkcji,
kontrola magazynu materiału wsadowego oraz wyrobu gotowego,
wydawanie dokumentacji produkcyjnej - planów produkcji.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej aluminium,
znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel,
umiejętność dobrej organizacji pracy,
sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
umiejętność pracy pod presją czasu,
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

wsparcie w procesie relokacji (np. finansowe),
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia z możliwością negocjacji,
pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.