BRANŻE
ID:251731

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego-język niemiecki

Opis firmy:

Jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową związaną z sektorem odzieżowym w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji sukien ślubnych. Dużą część naszego handlu stanowi biznes zagraniczny (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja).

Opis stanowiska:

Zakres działań na proponowanym stanowisku to:

  • Obsługa kontrahentów zagranicznych (salony mody z odzieżą ślubną okazjonalną)

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami

  • Realizacja procesu sprzedaży, kontrolowanie płatności

  • Prowadzenie korespondencji handlowej i komunikacji telefonicznej z kontrahentami zagranicznymi

  • Analiza rynku i potencjalnych klientów

  • Spotkania z klientami i prezentacja oferty

  • Organizacja i uczestnictwo w targach branżowych

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych
  • Łatwości nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji

  • Proaktywnego podejścia do zadań, kreatywności, chęci rozwoju, dobrej organizacji pracy

  • Otwartej osobowości i asertywności

  • Zainteresowania modą

  • Dyspozycyjności (wyjazdy zagraniczne)

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną na umowę o pracę od poniedziałku do piątku 8-16

  • Interesujące i ambitne wyzwania związane z wyjazdami zagranicznymi

  • Różnorodność wykonywanych zadań

  • Pracę w zespole, który rozwija i dba o naszą markę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie