BRANŻE
ID:244832

Specjalista ds. logistyki/Spedytor

Numer referencyjny: a0t5800000ZthzoAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 2019-01-17

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:
  • organizowanie i koordynowanie transportu drogowego i morskiego (dostawy surowców do fabryki z UE i spoza UE oraz wysyłka wyrobów gotowych w obrębie UE),
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość dostaw,
  • współpraca z dostawcami, klientami, firmami transportowymi oraz agencjami celnymi,
  • dbanie o poprawność dokumentacji dotyczącej transportu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (najlepiej w zakresie logistyki),
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (3-4 lata doświadczenia),
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość Ms Excel,
  • zdolności organizacyjne, dokładność oraz wysoka operatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.

Obowiązki: organizowanie i koordynowanie transportu drogowego i morskiego (dostawy surowców do fabryki z UE i spoza UE oraz wysyłka wyrobów gotowych w obrębie UE),
dbanie o wysoką jakość i terminowość dostaw,
współpraca z dostawcami, klientami, firmami transportowymi oraz agencjami celnymi,
dbanie o poprawność dokumentacji dotyczącej transportu.

Wymagania: wykształcenie wyższe (najlepiej w zakresie logistyki),
min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (3-4 lata doświadczenia),
dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość Ms Excel,
zdolności organizacyjne, dokładność oraz wysoka operatywność,
mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
opiekę medyczną,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet benefitów,
przyjazną atmosferę pracy,
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.