BRANŻE
ID:256423

Specjalista ds. Zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tEysjQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Legnica

Obowiązki:
  • koordynacja oraz realizacja działań związanych z terminową dostawą materiałów i usług na potrzeby utrzymania niezakłóconej produkcji w zakładach spółki,
  • analiza rynku potencjalnych dostawców oraz bieżąca współpraca z dostawcami (negocjowanie cen i warunków współpracy),
  • rozwijanie bazy dostawców, utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów,
  • prowadzenie okresowej oceny dostawców, raportowanie wg określonych standardów.
Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe,
  • obsługa komputera - bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wiedza z zakresu analizy kosztów,
  • umiejętności negocjacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • lokalizacja pracy: Środa Śląska.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:koordynacja oraz realizacja działań związanych z terminową dostawą materiałów i usług na potrzeby utrzymania niezakłóconej produkcji w zakładach spółki,
analiza rynku potencjalnych dostawców oraz bieżąca współpraca z dostawcami (negocjowanie cen i warunków współpracy),
rozwijanie bazy dostawców, utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów,
prowadzenie okresowej oceny dostawców, raportowanie wg określonych standardów.

Wymagania:wykształcenie: wyższe,
obsługa komputera - bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej,
znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
umiejętność analitycznego myślenia, wiedza z zakresu analizy kosztów,
umiejętności negocjacji,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji.

Oferujemy:ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych,
lokalizacja pracy: Środa Śląska.