BRANŻE
ID:243984

Specjalista ds. BHP

Numer referencyjny: a0t5800000Zt9IlAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wadowice

Zakres obowiązków:
  • realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • realizacja zadań związanych z ochroną przeciwpożarową,
  • przeprowadzanie bieżących kontroli oraz audytów w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej,
  • przygotowywanie raportów, udział w ocenie ryzyka związanego z wykonywanymi pracami,
  • rekomendowanie kierownictwu odpowiednich środków redukcji ryzyka,
  • inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na danym stanowisku (min. 2 lata, preferowana branża automotive lub produkcyjna),
  • wykształcenie wyższe (uprawniające do wykonywania zawodu),
  • uprawnienia inspektora ochrony ppoż.,
  • mile widziane uprawnienia związane z ochroną środowiska,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki pracy,
  • udział w licznych szkoleniach
  • dofinansowanie do nauki (szkoła, nauka języków obcych),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie posiłków.

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
realizacja zadań związanych z ochroną przeciwpożarową,
przeprowadzanie bieżących kontroli oraz audytów w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej,
przygotowywanie raportów, udział w ocenie ryzyka związanego z wykonywanymi pracami,
rekomendowanie kierownictwu odpowiednich środków redukcji ryzyka,
inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań.

Wymagania:doświadczenie w pracy na danym stanowisku (min. 2 lata, preferowana branża automotive lub produkcyjna),
wykształcenie wyższe (uprawniające do wykonywania zawodu),
uprawnienia inspektora ochrony ppoż.,
mile widziane uprawnienia związane z ochroną środowiska,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.

Firma oferuje:umowę o pracę, atrakcyjne warunki pracy,
udział w licznych szkoleniach
dofinansowanie do nauki (szkoła, nauka języków obcych),
ubezpieczenie grupowe,
dofinansowanie posiłków.