BRANŻE
ID:268942

Spawacz (m/k) - Austria

Numer referencyjny: a0t6N000000mQbuQAE

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Austria

Data publikacji: 2022-09-14

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nitzing

Opis stanowiska:
  • spawanie metalowych konstrukcji,
  • spawanie różnymi metodami.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe (mile widziane),
  • certyfikaty,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
Oferujemy:
  • zakwaterowanie,
  • stawkę 17 euro brutto/godzina,
  • zapewniony dojazd do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:spawanie metalowych konstrukcji,
spawanie różnymi metodami.

Wymagania:doświadczenie zawodowe (mile widziane),
certyfikaty,
znajomość języka angielskiego (mile widziana),
gotowość do pracy na 3 zmiany

Oferujemy:zakwaterowanie,
stawkę 17 euro brutto/godzina,
zapewniony dojazd do pracy.