BRANŻE
ID:246642

Spawacz - bez uprawień, posiadający praktyczną umiejętność spawania

Numer referencyjny: a0t5800000ZtBeKAAV

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Piława Górna

Obowiązki:
  • praca jako spawacz/ślusarz,
  • montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu (I-625),
  • odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji klienta,
  • przestrzeganie procedur jakościowych.
Wymagania:
  • umiejętności ślusarskie niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
  • umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych,
  • umiejętność spawania, mile widziana metoda TIG - nie jest wymagany kurs.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
  • indywidualne stanowiska spawalnicze,
  • benefity: szacowana miesięczna wartość bonusów to ok. 1700 zł dla każdego pracownika. Są to: premie kwartalne i roczna, dotacje do obiadów, karta Multisport, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne (Wielkanocne, Bożonarodzeniowe), zapomogi finansowe, system poleceń pracowniczych, imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin (m. in. Andrzejki, pikniki, dzień otwarty w firmie), paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników, wiele grup hobbistycznych (sponsorowane przez pracodawcę), dodatkowe badania stanu zdrowia.

Obowiązki
- praca jako spawacz/ślusarz,
- montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu (I-625),
- odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji klienta,
- przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania:
- umiejętności ślusarskie niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
- umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych,
- umiejętność spawania, mile widziana metoda TIG - nie jest wymagany kurs.

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- brak monotonii pracy,
- pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
- indywidualne stanowiska spawalnicze,
- benefity: szacowana miesięczna wartość bonusów to ok. 1700 zł dla każdego pracownika. Są to: premie kwartalne i roczna, dotacje do obiadów, karta Multisport, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne (Wielkanocne, Bożonarodzeniowe), zapomogi finansowe, - system poleceń pracowniczych, imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin (m. in. Andrzejki, pikniki, dzień otwarty w firmie), paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników, wiele grup hobbistycznych (sponsorowane przez pracodawcę), dodatkowe badania stanu zdrowia.