BRANŻE
ID:281374

Spawacz MIG/MAG (m/k) - Holandia

Numer referencyjny: a0tbI000001bJxhQAE

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Holandia

Data publikacji: 2024-04-16

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
  • spawanie metodą MIG/MAG na cienkich blachach w celu spełnienia specyfikacji projektu,
  • zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testowanie,
  • przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów,
  • pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania,
  • interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu,
  • przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe,
  • przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako spawacz MIG/MAG, z umiejętnością spawania płyt,
  • biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania w celu uzyskania wysokiej jakości wyników,
  • umiejętność dokładnego czytania i interpretowania rysunków technicznych,
  • dbałość o szczegóły i zaangażowanie w produkcję bezbłędnych spawów i zespołów,
  • znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych,
  • silne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (na poziomie min. B1),
  • konieczność dostarczenie posiadanych certyfikatów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie samochodu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 530 do 580 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Miejsce pracy: okolice Waardepolder/Vijfhuizen (Holandia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

spawanie metodą MIG/MAG na cienkich blachach w celu spełnienia specyfikacji projektu,
zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testowanie,
przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów,
pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania,
interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu,
przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe,
przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

Wymagania:

udokumentowane doświadczenie jako spawacz MIG/MAG, z umiejętnością spawania płyt,
biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania w celu uzyskania wysokiej jakości wyników,
umiejętność dokładnego czytania i interpretowania rysunków technicznych,
dbałość o szczegóły i zaangażowanie w produkcję bezbłędnych spawów i zespołów,
znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych,
silne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (na poziomie min. B1),
konieczność dostarczenie posiadanych certyfikatów,
prawo jazdy kat. B,
mile widziane posiadanie samochodu.

Oferujemy:

zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
wynagrodzenie od 530 do 580 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
pracę w systemie jednozmianowym,
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.