BRANŻE
ID:242380

Spawacz MIG/MAG

Numer referencyjny: a0t5800000ZsC02AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Szubin-Wieś

Data publikacji: 2018-08-31

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szubin-Wieś

Obowiązki:
  • samodzielna praca na stanowisku spawacza MIG/MAG,
  • realizacja bieżących zadań produkcyjnych.
Wymagania:
  • bardzo dobra umiejętność spawania MIG/MAG stali czarnych,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualne uprawnienia i książeczka spawacza,
  • umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • premie uznaniowe,
  • umowę o pracę,
  • pracę na jedną zmianę (6-14).

Obowiązki:samodzielna praca na stanowisku spawacza MIG/MAG,
realizacja bieżących zadań produkcyjnych.

Wymagania:bardzo dobra umiejętność spawania MIG/MAG stali czarnych,
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
aktualne uprawnienia i książeczka spawacza,
umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
premie uznaniowe,
umowę o pracę,
pracę na jedną zmianę (6-14).