BRANŻE
ID:253928

Spawacz

Numer referencyjny: a0t4H00000sNgWAQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Nowogrodziec, Bolesławiec, Wykroty

Zakres obowiązków:
  • spawanie w zakresie posiadanych uprawnień,
  • przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • obsługa i konserwacja urządzeń i sprzętu do spawania,
  • obsługa urządzeń spawalniczych oraz przyrządów pomiarowych,
  • weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135) minimum rok, ważny certyfikat,
  • podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • darmową, prywatną opiekę medyczną,
  • darmowe szkolenia językowe,
  • atrakcyjny dodatek do dojazdów,
  • dodatek urlopowy
  • PPK.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Spawacz

Zakres obowiązków:spawanie w zakresie posiadanych uprawnień,
przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,
obsługa i konserwacja urządzeń i sprzętu do spawania,
obsługa urządzeń spawalniczych oraz przyrządów pomiarowych,
weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.

Wymagania:wykształcenie minimum zawodowe,
doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135) minimum rok, ważny certyfikat,
podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
konkurencyjne wynagrodzenie,
darmową, prywatną opiekę medyczną,
darmowe szkolenia językowe,
atrakcyjny dodatek do dojazdów,
dodatek urlopowy
PPK.