BRANŻE
ID:253118

Spawacz

Numer referencyjny: a0t4H00000sNWMoQAO

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska, Śrem, Jarocin

Zakres obowiązków:
  • składanie i spawanie pudeł tramwajowych,
  • składanie i spawanie podzespołów w oparciu o rysunki konstrukcyjno-spawalnicze,
  • ogólne prace ślusarskie.
Wymagania:
  • książeczka spawalnicza, uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (możliwość odnowienia na koszt pracodawcy),
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych z wykorzystaniem różnych metod spawania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych,
  • mile widziane umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie miesięczne, dodatkową premie grudniową,
  • bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytury),
  • dofinansowanie do posiłków (posiłek za 1 zł),
  • możliwość rozwoju i szkoleń.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Marta Gryszan, tel. 693 904 158

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Spawacz

Zakres obowiązków:składanie i spawanie pudeł tramwajowych,
składanie i spawanie podzespołów w oparciu o rysunki konstrukcyjno-spawalnicze,
ogólne prace ślusarskie.

Wymagania:książeczka spawalnicza, uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (możliwość odnowienia na koszt pracodawcy),
doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych z wykorzystaniem różnych metod spawania,
znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych,
mile widziane umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych,
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie miesięczne, dodatkową premie grudniową,
bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytury),
dofinansowanie do posiłków (posiłek za 1 zł),
możliwość rozwoju i szkoleń.